Červenec 2008

29 - 07 - šťastnější

29. července 2008 v 21:56 | Cocco |  journal of my life
Holoubci mám pár minut než mi začne Miami, tak vám napíšu něco pěkného, aby se vám dobře spalo ×D I když si to stejně všichni přečtete až zejtra že.
Tak trochu mi vadí, že není venku aspoň trochu zima, protože jsem měla v plánu nosit svojí novou palestinu koupenou v Itálii (made in india). Fialovočernou. Ale to jen tak na okraj, na druhou stranu jsem vážně ráda, že je hezky a byla bych ráda, kdyby se mi povedlo ještě více opálit. Dneska mi spolužačka, kterou jsem potkala, řekla, že jsem hezky opálená a kde jsem to byla, že jsem se tam tak hezky opálila, tak mě to potěšilo, asi je to opravdu vidět. Já se totiž opaluju docela špatně. A sice nemůžu nosit palestinu, ale aspoň můžu nosit svoje nový oblečení :D No řekněte, kdo z vás rád nenosí nový oblečení, ze kterýho má radost, hm? Já dostala něco k svátku, plus ještě penízky jejichž část jsem už taky utratila. Plus jsem dostala čokoládu plus hromadu esemesek, což mě překvapilo. Překvapilo mě i to, že si ovšem nevzpomněla má nejlepší kamarádka. Teda mě na tom vážně nesejde, jenom řikám, že mě to udivilo.
Ách, na jiné téma. Napsal. Děkuji všem za držení palečků, ale ještě nepovolujte, držte dál :o). Pokud vše půjde hladce, měli bychom v sobotu někam vyrazit.
Dneska jsem byla s kámoškou pokecat a ták a bylo to fajn, konečně s někym z okruhu přátel, nejen rodiny, ta mě někdy pěkně vytáčí ^^.
Za chvíli to začne. Chudák Horatio, přijít o novomanželku je krutý, zvlášť když jí bezdůvodně zavražděj. Horatio se mimochodem děsně líbí mý mámě.
Tak se mějte ^^

optimista, kterýmu se momentálně nedaří

26. července 2008 v 19:42 | Cocco |  WTF?!?
Tak mě napadá, že se můj život dá rozdělit na tři období : Před Itálií; Itálie; Po Itálii.. Vim, že to tak nebudu snad brát věčně, ale poslední tejden fakt žiju jen ze vzpomínek na tu dovolenou. Nedokážete si ani malinko představit, jak bych se tam nejraději vrátila, i kdybyste se snažili sebevíc, stejně se tomu absolutně nepřiblížíte. Měli jsme jít ven, ale nakonec to nevyšlo. Ale já se prostě nevzdám, věřim tomu, že se někdy (brzo) sejdem a uvidí se. Nepřežila bych nechat to takhle...jo, jasně - nic nebylo (PANEBOŽE JE ONLINE!), ale možná právě proto. Dost, chovám se jak..já nevim..
Dneska mam takovou divnou náladu. Tenhle článek snad neměl bejt ani napsanej. Původně měl bejt o něčem jinym. Ale zaprvý už nevim co to bylo a zadruhý bych se na to teď stejně nedokázala soustředit. Počkám tak 10 minut a asi mu napíšu.
později - áno, než jsem se k tomu dokopala, byl fuč. jsem debil.

21 - 07 - italská pizza není o moc jiná

21. července 2008 v 21:04 | Cocco
Ách. Jsem zpět. Už od včerejška od rána, ale hned po příjezdu domů jsem se jala dělat to, co se mi po 12 hodin v autobuse nedařilo - spát. (divná věta co?) Spánkový deficit jsem pak zmenšovala průběžně po celý den. Uhm. Jsem strašně roztěkaná a nervózní. Teda teď už je to lepší, ale včera a dneska dopledne to bylo nesnesitelný.
Chcete slyšet jak jsem se měla? Dobře, povim vám to. Báječně. Ital byl. A Čech taky. A je o moc výbornější než ten Ital. Ten byl sice docela k světu, ale divně se smál - tak jako chrčivě (teď mě napadlo, doufám, že si taky někdo nemyslí, že se divně směju a kvůli tomu mu třeba připadám odpudivá) a navíc mu šlo prostě jen o to jedno. Teda jako mě nevadí si užívat, ale nepotřebuju to nechat zajít až tak daleko, chápete. Pak jsem se mu vyhejbala, úspěšně. Ani jsem se s nim nerozloučila, chudák. Doufám, že jsem ho tim nějak neranila ^^. Tvrdil, že je mu sedumnáct, ale já bych mu hádala tak dvacet. Těžko říct. Na triku na zádech měl napsaný "plavčík" (italsky žejo), ale fakt nevim proč, když tam jen otvíral/zavíral slunečníky, případně pracoval v baru na pláži. No nic, dost o něm.
Byla jsem poprvý u moře a úplně mě to uchvátilo. Přes den se smažit na pláži a okukovat hezký kluky (a že jich tam bylo!) a večer se procházet po promenádě, poslouchat ty indiány co tam hráli, to navodilo úplně úžasnou atmosféru a koukat na moře, jak se vlny lámou o skály na pobřeží, na nebe, jak je krásně jasný a postupně se zaplňuje hvězdama, na nočně osvětlený městečko, který je i přes pokročilou noční hodinu pořád docela rušný, ale tak sympaticky...
A pak ten kluk...Nejhezčí večer, bohužel to byl až ten poslední. Konečně jsme se po tejdnu okukování a usmívání začli bavit, tedy spíš on začal. Naštěstí. Protože já a první kroky to nejde dohromady. On je vážně moc fajn a taky vážně moc pěknej. A proto jsem tak nervózní a nedokážu se plně soustředit na nic (takže to zřejmě taky ubírá na kvalitě tohodle článku), protože nepíše. Včera jsem mu psala a on mě pak prozváněl nebo volal, nevim, nebyla jsem zrovna u mobilu. A dneska je nedostupnej. Je ze stejnýho města a řikal, že by se rád sešel i tady a to já taky, ale to bychom se museli nejdřív nějak domluvit že jo. Držte mi palce. Prosím.

11 - 07 - Báj báj

11. července 2008 v 16:48 | Cocco |  WTF?!?
Zrovna teď hrozně pospíchám, protože asi tak za hodinu jedem s mámou a ségrama do Itálie (táta na konec fakt nejede), takže ten článek o RFP jsem po sobě ani nečetla, až se vrátim (20. 7.), tak ho nejspíš ještě trochu překopu, ale nechtěla jsem to tu nechat bez článku. Tak se mějte a užívejte si prázdnin, hezkýho počasí a vůbec všeho! ;o)
A já budu doufat, že se tam i zpátky ve zdraví dostanem, a že třeba narazim na nějákýho pěknýho Itala O:-).

Rock For People 2008

11. července 2008 v 16:46 | Cocco |  journal of my life
Tak. Po necelym tejdnu, kdy jsem se ani jednou pořádně nevyspala a ještě k tomu ani ne ve svojí posteli - vlastně vůbec ne v posteli - je vážně super, se na tu svojí postel natáhnout ^^. Ale stálo to za to, to nevyspání, hned bych si to zopákla, protože a jelikož ROCK FOR PEOPLE byl BOMBA. Prostě všechno bylo dokonalý.
Až na tu jednu noc, když pršelo a ráno jsem se vzbudila v mokrym pyžamu,v mokrym spacáku na mokrý karimatce ×D, ale postupem dne se vyjasnilo, takže se vyjasnila i moje nálada. Tyjo já mam takovejch zážitků z RFP, tolik věcí, co bych chtěla napsat, takže snad se mi to povede udělat co nejmíň zmateně ^^.

shit

8. července 2008 v 20:03 | Cocco
Fajn. Takže. Měla jsem rozepsanej článek o RFP dlouhej jak kráva. Pak mi vypad net. A článek se co? Neuložil.Takže asi zejtra, dneska už na to nemam sílu ani chuť.
Mimochodem ROCK FOR PEOPLE BYL DOKONALEJ.

Rock rocks! A Rock for people nejvíc

2. července 2008 v 0:37 | Cocco |  WTF?!?
Tohle je s největší pravděpodobností poslední článek před odjezdem na RFP,protože jedem už zejtra a účastníme se i "Večírku pro nedočkavé"
Vy, co tam jedete taky: Třeba se někde potkáme, můžem mít třeba na čele cedulky s přezdívkou a adresou blogu!...Dobře, tak teda ne :D Ale třeba až si po příjezdu budem sdělovat dojmy, dojde na: ,,Jé tos byla ty, koho tam málem na Offspring upogovali??!" apod. :D No,snad ne...Ale tak co, možná se nějak poznáme..
A vy, co nejedete: držte nám prosím aspoň palce, ať to všechno dobře dopadne a taky počasí, ať moc neblázní..
Mějte se a slunce v duši.
S velkou pravděpodobností taky novej článek nebude dřív jak za tejden , páč hned po RFP asi pojedu na soustředění..
Páčko ;)