Červen 2008

30 - 06 - dokonale vytočená

30. června 2008 v 22:42 | Cocco |  journal of my life
Nasrat už.
Debilní den, všechno a všichni mě vytáčej. Já už chci jen dobrý věci.
Táta se v jednom kuse hádá s mámou, radši snad ani nechci vědět jak to bude vypadat za 2 tejdny na tý dovolený. Dneska z táty vypadlo, že tam ani nechce. Ať nejezdí, aspoň bude klid a my si to víc užijem. Víte jak lidi dycky řikaj: ,,Jsem hrdý/á, že jsem synem/dcerou svého otce." Hm, tak to já fakt nejsem.

22 - 06 - unavená, ale živá

22. června 2008 v 20:35 | Cocco |  journal of my life
Ve čtvrtek nám z neznámých důvodů nešel net. A od pátku do dneška jsem byla na třídním výletě. Bylo to dobrý ;). V tý obci kde jsme byli ubytovaný byl zrovna fesťák a hrála tam i Vypsaná Fixa.

Druhák (téměř) zdárně za sebou

16. června 2008 v 18:06 | Cocco |  bittersweet
Jelikož tu máme červen, což se rovná konec dalšího školního roku..napadlo mě ten už skoro uplynulý druhák shrnout..Jen upozorňuju, že to asi bude dlouhý...

13 - 06 - naděje (?)

13. června 2008 v 17:35 | Cocco
Piz sice neni špatnej, ale Veronica prostě měla zůstat s Loganem. A vůbec to skončilo děsně dementně o_O (zasvěcení jistě chápou) A čtvrtá řada nebude. Proč nemůže bejt někdo v mym okolí jako Logan? (vzhledově i povahově) Chtěla bych bejt jako Veronica. Krásná, chytrá, vtipná, pohotová za každý situace :D Fajn, už to nebudu dál řešit.
Fyzika za 3!!! Jupíjej :D Teď ještě tu biologii na dva a je to. Ovšem jestli mě bude zkoušet z celýho půlroku tak to to nedám ani náhodou. I když naděje co? (umírá poslední)
Potřebuju letní brigádu. Denska jsem sice byly s kámoškama na pohovoru, ale na rovinu nám řekla, že už maj skoro plno a že dávaj přednost těm, kdo můžou celý léto. Do středy nám dá vědět. No, moc s tím nepočítám, ale nadějě umírá poslední, že?
Pak je tu ještě něco, nechci to moc řešit, protože si to nechci moc připouštět a protože to neni jistý. Ale je to špatný. Nebo spíš škoda. Protože pak už by se nic nemohlo vrátit do starejch kolejí, už by nebylo to, co bylo tohle pololetí.
Máma: ,,To vám tam asi bude chybět co?"
Já: ,,No...to teda bude.." V tu chvíli mi to došlo. Alespoň částečně. Co by to znamenalo. Ale já vlastně nechci aby mi to došlo...Ne teď. Protože je tu přece jen malá naděje...která umírá poslední.
Stejně pro mě bude vždycky víc než kámoš a můžu si tisíckrát řikat, že ne.
Naděje umírá poslední, ale umírá.

Nechci aby umřela.

10 - 06 - když si myslíš, že něco umíš...

10. června 2008 v 18:22 | Cocco |  journal of my life
stejně budeš mít v písemce to, co neumíš :D
Vanilkovej polárkovej dort, s kakaem a rozmačkanejma jahodama..^^ (Sámo že bych si nedovolila vám dělat chutě :D)
Tak jsem slyšela, že dneska je poslední horkej den v tomhle tejdnu a dost možná i v tom dalšim :o/. Ale neska ten pařák stojí vážne za to.
Psali jsme čtvrtletku z matiky, kvůli který jsem šla spát až v jednu ráno z důvodu počítání a počítání a počítání. Měla jsem pocit, že to docela i umim. Bohužel mě opustil ani ne 10min po rozdání zádání písemky. Ve čtvrtek mě čeká fyzika. Nechápu, kdy mam doháje použít kterej vzoreček! A nechci čtyřku z fyziky! No, už se zase rozčiluju a to jsem původně měla v plánu psát jenom o hezkejch věcech (eh, připomeňte mi prosím, který že to byly ^^)
Malá ségra tady trsá na VF :D Prej:,,Eště vypsaná fixa!" - takovym tim dětskym roztomilym hláskem. Jojo, po hudebním poli jí vedu správnym směrem, já vim :D
Dneska o špánině jsme měli v učebnici v jednom článku podtrhat všechny děje s nějákym kdovíjakym časem. Kámoška rozuměla gaye, tak jsme podtrhaly všechny obrázky osob mužskýho pohlaví, který nám přišli trochu zahřátý :D
that´s all, kids

Jakou fixu mám nejradši? Tu Vypsanou!

9. června 2008 v 18:10 | Cocco |  listen with me
Něják tuhle rubriku zanedbávám. Vlastně zanedbávám všechny kromě denních příhod *shy*.
Můj playlist, dělala jsem ho dneska, je tam 15 písniček od úžasný Vypsaný fiXy, těch který od nich poslouchám poslední dobou nejčastějc. Pořadí je náhodný, jak mě to napadlo a jak mi přišly pod ruku.

05 - 06 - po plotech a před pololetkama

5. června 2008 v 21:34 | Cocco
Víte co je to kvakoš?^^
Je to pták. Měli jsme ho v poznávačce z biologie a já ho (společně s půlkou dlaších zvířátek) nepoznala. Vážně mě to nakrklo, protože jsem se na to fakt učila (!)...A dneska jsem se málem na laborkách z fyziky samým zoufalstvím a vztekem z toho, že to absolutně nechápu, rozbrečela. Jde mi totiž o známku a čtyřku vážně nechci...No, dost o škole ^^
V neděli jsem byla na MEZI PLOTY a bylo to úža. Jediný co nebylo úža byl -zřejmě- epileptickej záchvat jednoho z účastníků (nebo pacientů? - konalo se to v areálu bohnické léčebny), kterýmu jsme bohužel přihlíželi. Naštěstí rychle přiběhli zdravotníci, něco mu píchli a odvezli ho na pojízdnym lehátku. A taky ten déšť, zrovna když jsme pod stromem vodnicovali, nebyl úža. Ale jinak to úža bylo ^^. Viděli jsem celý vystoupení STO ZVÍŘAT a UDG (udg jsem moc neznala, ale teď už je řadím mezi oblíbené. ten saxofonista je hodně vrrrr a bubeník je vtipnej :D) a pak pár písniček od jinejch kapel. A teď zybstřete vypsaní spolumilovnící fiXy. Viděli jsme Márdiho, asi 3m od nás, heč :P VF tam nevystupovali, takže nás to docela překvapilo ;). A jako on je docela i hezkej :D (já ho znala jen z fotek, naživo poprvý uvidim/uslyšim poprvý až na RFP, doufám).
A jak jsem psala o tom 25letym klukovi...já bych ani nechtěla, aby to vyšlo, jim to spolu hrozně sluší a mam je oba ráda a nikdy bych si nepřála jejich rozchod. To spíš jen, že mě prostě přitahuje ^^ a nějákým tomu úletu bych se asi nebránila, rozumíte :D
PRÁZDNINY, COME ON!